Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Radawczyk Drugi – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

390 000 zł1 614 m² 241,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Radawczyk Drugi, gmina Konopnica. Nr działki 242/1, powierzchnia 1614 m2, wymiary 24m x 67m. Cała działka jest objęta decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Radawczyk Drugi,lubelskie

250 000 zł1 658 m² 150,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie ten moment: zamykasz laptopa, kończysz intensywny dzień pracy, a miejski zgiełk powoli zostaje za Tobą w lusterku wstecznym. Marzysz już tylko o jednym powrocie do swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Bychawka Druga

Bychawka Druga(Radawczyk Drugi + 17 km)

155 000 zł1 330 m² 116,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bychawce- w połowie drogi między Żabią Wolą a Bychawą. Powierzchnia 1330 m2, szerokość 26m. Wszystkie media - prócz kanalizacji. Na działce są linie energii,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Piotrawin

Piotrawin(Radawczyk Drugi + 16 km)

198 000 zł2 600 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę położoną przy drodze asfaltowej, objętą mpzp, przeznaczoną w części pod zabudowę zagrodową mr z dopuszczeniem m.in zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Radawczyk Drugi

Radawczyk Drugi,lubelskie

200 000 zł3 961 m² 50,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Radawczyku Drugim, gm. Konopnica w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy szosie asfaltowej. Działka posiada kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radawczyk Drugi

Radawczyk Drugi,lubelskie

120 000 zł2 700 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

3 działki, do sprzedaży jedna z nich, cicha, spokojna okolica, blisko media , przy drodze asfaltowej regularnie odsnieżanej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Bochotnica-Kolonia(Radawczyk Drugi + 16 km)

415 000 zł10 000 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1 ha | Bochotnica-Kolonia pod Nałęczowem | Media | W sercu lubelskiego uzdrowiska! Szukasz miejsca, które połączy potencjał inwestycyjny z urokiem natury, klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Zemborzyce,Lublin(Radawczyk Drugi + 13 km)

150 000 zł1 095 m² 136,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Lublinie przy ul. Krężnickiej o powierzchni 1095 m2. Położona w pierwszej linii zabudowy. Przy drodze asfaltowej. Usytuowana w prostokącie o wymiarach 15.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij